5 nippi, kuidas hoida poega meheks sirgumast

Lühikokkuvõte USA teadlase ja professori Boyce Watkinsi soovitustest.

NR 1: Sinu poeg ei pea millegi eest vastutama!

Kõik, mis tema elus valesti läheb, pole absoluutselt tema süü. Koosta pikk nimekiri asjaoludest, mis tema elu mõjutavad, alustades sellega, et ta on pidanud kasvama isata! Kui tal tekivad koolis probleemid, siis tõenäoliselt on süüdi õpetajad. Kui temast saab pätt, siis ilmselt on need keskkonnamõjud.

NR2: Ära sunni teda õppima!

Kui ta tuleb kahtedega koju, siis tegelikult sa ju tead, et tema talent avaldub hoopis jalgpallimängus. Osta talle midagi ilusat, et halvad hinded tema enesehinnangut alla ei tõmbaks.

NR3: Luba tal laiselda!

Korista tema eest ta tuba, pese tema riideid, ära esita talle mingeid nõudmisi. Ta ei pea millegi nimel vaeva nägema! Kui ta on juba 32-aastane, siis luba tal ikka edasi elada oma katuse all, kus ta võib end ülimalt vabalt tunda ega pea millegi eest maksma. Usu jätkuvalt, et ta on geenius, kelle kummalisi ideid rikkaks saamisest saadab ühel päeval kindlasti edu.

NR4: Hoolitse selle eest, et ta majanduslikult ei iseseisvuks!

Ta ei pea teadma midagi säästmisest ega investeerimisest. Samas kanna hoolt selle eest, et tal oleks väga kallid ja edevad asjad. Ja kui juhtub, et ta peaks lömmi sõitma selle auto, mis sa talle just kinkisid, siis osta talle kindlasti uus. Tegijal ju ikka juhtub! Ja kui ta plaanib juba 14 tätoveeringut, siis miks ei peaks sa seda talle võimaldama?

NR5: Poputa teda, mis sest, et ta kaalub juba 113 kilo ja on sinust kaks korda pikem!

Ära viska teda kunagi välja „huntide kätte“, sest ta ei tule seal toime. Ära sunni teda kunagi seisma oma jalgel, sest ta võib murda varba või küüne. Ta ei pea kunagi kasvama meheks, sest ta on ju sinu väike beebi.