Puhkuselt tööle naasmine võib kujuneda vaevarikkaks

Puhkuselainelt ümberlülitumine tööle on 15% palgatöölistest tõsine piin, sellise tulemuseni jõudsid oma uuringus rootslased. Eestis töölenaasmise stressitaset eraldi uuritud pole.

Loe edasi…

Ma pole piisav, kui olen lastega kodus…

Kui oled teinud ebameeldivat tööd, siis lapse sünd võib mõjuda kergendusena. Peagi võid aga hakata tundma aja survet. Nüüd või ei iial! Nüüd on aeg alustada oma äriga, eneseteostusega, tööga, mis teeb õnnelikuks. Kõik teevad seda, mina pean ka tegema!

Loe edasi…

Kui kirest saab läbipõlemine

See algab hiilivalt nagu veeleke: töökoormus kasvab, aga sa usud, et saad hakkama. Aegamööda loobud vabast ajast, meelepärastest tegevustest, ohverdad sõbrad, une ja isu, kuni korraga märkad, et peale töö sa muud ei teegi.

Loe edasi…

 5 moodust saboteerida tööandjat

Passiivagressiivsus on vaenulikkus, mida ei juleta otse väljendada. Sa oled pettunud või sulle on liiga tehtud, aga selle asemel, et enda eest seista, alustad sa varjatud sõja. Viis moodust, kuidas see väljendub töökohal.

Loe edasi…

Avatud kontor pärsib töövõimet

Avatud kontorid ahvatlevad tööandjaid ruumi kokkuhoiuga, ent sääst on lühinägelik, sest paljude töö- ja keskendumisvõime seal langeb.

Loe edasi…