2. detsember 2022        Asula 3-110 Tallinn         Osaliste arv piiratud!

Ärevus on hästi arenenud inimressurss. Me vajame seda inimlikku emotsiooni ellujäämiseks, et teha kindlaks, kas meil on turvaline või ähvardab meid oht. Seega on oluline tunda, mis toimub meie kehas ja millised mõtted ringlevad meie peas, sest see aitab meil vältida ohtlikke olukordi. Ärevus aktiveerib meie närvisüsteemi, et sõltuvalt olukorrast adekvaatselt reageerida: võidelda või vajadusel põgeneda.

Iga uus olukord võib olla riskantne, kuid nagu me oma minevikust teame, võime õppida uute väljakutsetega toime tulema.

Samas! Ärevus võib hakata takistama meie edasiliikumist ja blokeerida arengut, kui hakkame uudseid olukordi vältima. Me ei julge katsetada, uut proovida, sest kardame ebaõnnestuda, kaotada oma positsiooni või kuvandit teiste silmis.

Kogemaks oma ärevust teadlikult, on vaja üksjagu julgust. See võib olla ebameeldiv tunne või veelgi enam, talumatu pinge, mis meid üle ujutab ning halvimal juhul meie igapäevaelu juhtima hakkab.

Seega võib öelda, et ärevusel on kaks nägu. Tule ja avasta, kuidas ärevuse kasutegur enda heaks tööle panna ja vältida sellest tulenevaid piiranguid.

Töötubade seeria

Alustame töötubade seeriaga, et arutleda sotsiaalselt ja isiklikult olulistel teemadel. Turvalises keskkonnas, kogenud terapeutide juhendusel, kutsume osalisi dialoogi – jagama oma mõtteid, kogemusi, muresid jne.

Gestaltteraapia eesmärgiks on tõsta teadlikkust iseendast. See teraapiasuund on tuntud oma eksperimenteeriva iseloomu poolest, mida osalised töötoas ka kogeda saavad. Lisaks pakume teadmisi, mis aitavad mõtestada eksistentsiaalseid ning käitumisega seotud psühholoogilisi aspekte ning vaadata sügavamale endasse. Kasuta võimalust teha oma esimesed sammud uuel teekonnal, õppides rohkem tundma ennast ja oma suhtemaailma!

NB! töötoa osalised, kes on huvitatud sügavamast tööst iseendaga, on oodatud ühinema meie kolmekuulise kursusega.

LISAINFO

  • Protsessi juht: gestaltterapeut, sotsiaalteadlane ning coach Oliver Baiocco.
  • Osalustasu: 45.- saab maksta kohapeal sularahas või arvega enne algust.
  • Keel: inglise.
  • Registreerumine: kaire@siinjapraegu.ee