2. detsember 2022        Asula 3-110 Tallinn         Osaliste arv piiratud!

  • Osalustasu: 45.- saab maksta kohapeal sularahas või arvega enne algust.
  • Keel: inglise.
  • Registreerumine: kaire@siinjapraegu.ee

See kõlab uskumatult, ajal kui paralleelselt oleme arvukates kontaktides läbi  digitaalsete sotsiaalsete võrgustike. Oleme 24/7 ühenduses: vestleme, sõnumineerime ja vaatame videoid.

Tundub, et mõlemad on tõesed. Meie potentsiaalne sotsiaalne võrgustik on kvantitatiivselt paisunud. Tunneme praegu rohkem inimesi, kui saja aasta eest inimesed teadsid. Samas on võrgusuhete kvaliteet üsna nõrk ja ebastabiilne, juhuslikult ja mittesiduv. Teadlased räägivad “nõrkade sidemetega” suhetest.

Kvantitatiivselt on tänapäeval potentsiaal olla rohkem seotud, kui kunagi varem. Samas on kasvanud üksindustunne, kuna taandunud on sügavate suhete stabiilsus ja pikaajalisus. Inimesed on sotsiaalsed loomad ja vajavad mõlemat: inimestega suhtlemist ning koosolemist, samuti oma ruumi ja üksi olemist.

Ohtlik on aga see, kui üksi olemisest saab üksindus, millest kasvab välja isoleeritus.

Töötubade seeria

Alustame töötubade seeriaga, et arutleda sotsiaalselt ja isiklikult olulistel teemadel. Turvalises keskkonnas, kogenud terapeutide juhendusel, kutsume osalisi dialoogi – jagama oma mõtteid, kogemusi, muresid jne.

Gestaltteraapia eesmärgiks on tõsta teadlikkust iseendast. See teraapiasuund on tuntud oma eksperimenteeriva iseloomu poolest, mida osalised töötoas ka kogeda saavad. Lisaks pakume teadmisi, mis aitavad mõtestada eksistentsiaalseid ning käitumisega seotud psühholoogilisi aspekte ning vaadata sügavamale endasse. Kasuta võimalust teha oma esimesed sammud uuel teekonnal, õppides rohkem tundma ennast ja oma suhtemaailma!

NB! töötoa osalised, kes on huvitatud sügavamast tööst iseendaga, on oodatud ühinema meie kolmekuulise kursusega.

LISAINFO

  • Protsessi juht: gestaltterapeut, sotsiaalteadlane ning coach Oliver Baiocco.
  • Osalustasu: 45.- saab maksta kohapeal sularahas või arvega enne algust.
  • Keel: inglise.
  • Registreerumine: kaire@siinjapraegu.ee