“Laeval on sadamas turvaline, aga laeva ei ehitatud selleks,” John A. Shedd

See tsitaat võtab hästi kokku gestaltteraapia eesmärgi: RISKIDA OLLA ELUS. Olen lõpetamas Skandinaavia gestaldiinstituudi (The Gestalt Institute of Scandinavia) kliinilise psühhoterapeudi väljaõpet.

Olen kogenud selle teraapiasuuna efektiivsust nii oma elu kui suhete selgemaks muutmisel, sel põhjusel on minust saanud gestaltteraapia praktiseerija. Võtan vastu kliente individuaalteraapiasse ja ootan huvilisi teraapiagruppidesse.

Lisaks kirjutan ma raamatuid, artikleid ning kolumni ajakirjas “Pere ja Kodu”. Minu sulest on ilmunud raamatud “Lähen kooli!” ja “Arukalt lahku”.

Kuna psühhoteraapia on minu tõeline kirg, siis täiendan end pidevalt erinevates valdkondades. Lisaks Tartu Ülikooli kursustele, olen osalenud paariteraapia seminaridel (“Emotionally Focused Therapy for Couples”), õppinud staargestaltist Yaro Staraki käe all, kuidas kasutada teraapias loovalt erinevaid vahendeid (“Using Art in Gestalt Therapy”), täiendanud end traumateraapia koolitusel, õppinud Ungaris, kuidas tulla toime laste emotsioonidega ning Kreekas sügavuti tööd alateadvusega (“Bodydreaming™ and Mask Work”).

Kui sa tunned, et oled nagu sadamas istuv laev, kes tahab liikuma hakata, aga vajab sadamast lahkumiseks tuge, siis võta julgelt ühendust.

tel: +372 5880 5077

e-post: kaire@siinjapraegu.ee